ZABIEGI NA TWARZ

Czas 50 min/Cena 160 zł

Rekomendowany cerze wrażliwej i naczyniowej. Zabieg minimalizuje reakcje zapalne skóry, odczula, likwiduje przekrwienia i wycisza. Wyciąg z ginko biloba poprawia przepuszczalność naczyń krwionośnych oraz procesy naprawcze tkanki.

Czas 60 min/Cena 230 zł

Specjalistyczny zabieg kojący o ochronnym i rewitalizującym działaniu bazuje na 51+3 HYALU COMPLEX™ i neuro-peptydach anty-podrażnieniowych. Pozwala ukoić wrażliwe stany skóry. Maska algowa z wyciągiem z czarnej borówki wpływa także na odpowiednie nawilżenie oraz pomaga złagodzić zaczerwienienia. Zabieg w pełni respektuje nadmierną reaktywność skór wrażliwych.

Czas 60 min/Cena 260 zł

Zabieg wykorzystujący kojące działanie wody termalnej z najzdrowszych źródeł Salies-de-bearn wprost z Pirenejów francuskich. Terapia dzięki bogactwu soli mineralnych oraz oligoelementów przywraca równowagę metabolizmu naskórka zapewniając natychmiastowe ukojenie i wzmocnienie bardzo wrażliwej skóry.

ZABIEGI NA CIAŁO

Yam składa się z produktów specjalnie przeznaczonych dla przyszłych mam i programu ukierunkowanego na elastyczność skóry i zapobieganie rozstępom. Idealny dla wszystkich odwodnionych tkanek i wrażliwych skór. Oprócz swoich leczniczych właściwości rytuał YAM wspaniale odpręża i relaksuje.

Regeneracja dłoni lub stóp - Czas 30 min/Cena 50 zł / Komplet Czas 45 min/Cena 95 zł

Intensywna kuracja dla szorstkiej, podrażnionej skóry stóp i dłoni wykorzystującą zbawienne działanie miodu. Nawilża, odżywia i odbudowuję naturalna warstwę tłuszczową skór. Maska z żywokostu dodatkowo rewitalizuje i odmładza wysuszoną skórę.