RELAKSACYJNE ZABIEGI NA CIAŁO

Czas 25 min/Cena 75 zł

*Każdy peeling dodatkowo 100 zł - z opcją łóżka Madeira


Na bazie cukru:

- Soczysta truskawka,

- Egzotyczne mango,

- Czekoladowe marzenie.


Na bazie soli morskiej:

- Limonka z algami,

- Grejpfrut z żurawiną,

- Zielona herbata z rumiankiem.

Czas 50 min/Cena 160 zł

Odżywcze zabiegi na ciało w trzech zniewalających nutach zapachowych nie tylko wspaniale zregenerują ciało, ale głęboko odprężą i zrelaksują. Zabieg rozpoczyna się peelingiem na bazie soli morskiej i olejków aromaterapeutycznych, kolejnym etapem jest masaż kosmetyczny całego ciała na bogatym w składniki odżywcze maśle karite.

- Rytuał „Malinowy ogród”,

- Rytuał „Cytrusowa rozkosz”,

- Rytuał „Złoto Afryki”.

Zabieg polega na aplikacji wybranej maski na całe ciało, a następnie zanurzenie w wannie Soft Pack. Urządzenie wpływa na zwiększenie przepuszczalności składników aktywnych. Seans w „suchej kąpieli„ pozwala także odciążyć kręgosłup i wspaniale się zrelaksować.

- Okład z alg o właściwościach detoksykujących,

- Okład z torfu o właściwościach regenerujących,

- Okład z zieloną herbatą o właściwościach wyszczuplających,

- Okład z winogron o właściwościach odmładzajacych.

Czas 30 min/Cena 119 zł

Madeira jest holistycznym łóżkiem do zabiegów termalnych na ciało. Wyposażone jest w funkcje sauny parowej, aromaterapii, koloroterapii oraz Vichy i prysznica ręcznego. Gwarantuje niesamowity relaks połączony z pielęgnacją ciała.

- Okład z alg o właściwościach detoksykujących,

- Okład z torfu o właściwościach regenerujących,

- Okład z zieloną herbatą o właściwościach wyszczuplających,

- Okład z winogron o właściwościach odmładzajacych.

RYTUAŁY WELLNESS

*Zabiegi z użyciem łóżka SOFT PACK odbywają się przy wcześniejszej rezerwacji + 40 zł do zabiegu.

Ceremonia ze skoncentrowaną mocą oceanu stymuluje metabolizm, nadaje elastyczność i jędrność. Ekstrakt z alg chroni ludzkie keratynocyty i fibroblasty przed działaniem wolnych rodników opóźniając tym samym procesy starzenia. Znakomity zabieg detoksykujący i remineralizujący.

Niezwykły rytuał bazujący na ekstrakcie z torfu – cennego naturalnego surowca składającego się z próchniejącej części roślin, bogaty szczególnie w kwas humusowy. wykazuje silne działanie rewitalizujące i regenerujące ciało.

Zielona herbata jest symbolem dobrego samopoczucia, piękna oraz wyciszenia. Zawiera polifenole, zapobiegające powstawaniu wolnych rodników. Obecna w liściach herbaty kofeina i teina stymuluje metabolizm, wspomagając tym samym zabiegi wyszczuplające.

Dzięki swoim witalizującym i odmładzającym właściwościom winogrona przekształcają rytuał wellness w niezwykłe doświadczenie pielęgnacyjne. Pestki winogron zawierające – procyjanidynę, wykazującą znacznie silniejsze działanie niż witaminy C i E, zapewnia to aktywną ochronę komórkową i wpiera proces odmłodzenia skóry.

CEREMONIE SPA I AMFIBIA

Czas 90 min/Cena 290zł

Zabieg o charakterze rewitalizującym, który zmiękcza, łagodzi i usprawnia układ mięśniowy. Wzbogacony o cząsteczki szafiru o właściwościach relaksacyjnych oraz korzystnie wpływających na pole magnetyczne.

Czas 90 min/Cena 290 zł

Program oczyszczający posiada nadzwyczajne zdolności dostarczania oligoelementów, witamin i niezbędnych minerałów, pobudza metabolizm i wzmacnia skórę. Wzbogacony o hematyt, mający działanie regenerujące i naprawcze, ze zdolnością pobudzania mikrokrążenia.

Czas 90 min/Cena 290 zł

Antyoksydacyjny zabieg w celu wyeliminowania toksyn. Zwalcza działanie wolnych rodników i wspomaga oddychanie komórkowe skóry narażonej na stres, zanieczyszczenia i dym tytoniowy. Zielona herbata i cytrusy mają detoksykujące i oczyszczające właściwości, usprawniają drenaż i poprawiają metabolizm lipidów.

SPECJALISTYCZNE ZABIEGI NA CIAŁO

Niezwykły odżywczy zabieg dedykowany skórze suchej i odwodnionej. Wspaniale regeneruje, oczyszcza i nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miękką. Olejki aromatyczne ylang-ylang, rumianek i lawenda uspokoją umysł i odpręża mięśnie, a olej arganowy i sezamowy wspaniale ją odżywią.

Yam składa się z produktów specjalnie przeznaczonych dla przyszłych mam i programu ukierunkowanego na elastyczność skóry i zapobieganie rozstępom. Oprócz swoich leczniczych właściwości wspaniale odpręża i relaksuje.

wzbogacony maską Cena 250 zł/czas 60 min / z serum Cena 160 zł/czas 50 min

Intensywny zabieg stworzony do walki z celulitem. Stymuluje mikro-krążenie, usuwa nadmiar płynów i toksyn oraz zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych. Modeluje tkanki i wygładza pomarańczową skórkę.

wzbogacony maską Cena 250 zł/czas 60 min / z serum Cena 160 zł/czas 50 min

Intensywnie ujędrniający zabieg. Sekret młodości do zwalczania poluźnienia skóry i oznak starzenia się ciała. Dzięki kompleksowi IN-Tense wzmacnia i aranżuje na nowo struktury wspomagające skórę oraz przywraca ciału elastyczność, gładkość i napięcie.

Skuteczny zabieg z maską gipsową dla Pań z utratą napięcia skóry piersi i dekoltu, o działaniu wzmacniającym, uelastyczniającym i przeciw rozstępom. Dzięki kompleksowi Volu Up nadaje tkankom plastyczność i jędrność oraz jest szczególnie odpowiedni w trakcie diety i po karmieniu piersią.