MASAŻE CAŁEGO CIAŁA

Specjalnie przygotowany masaż dla głębokiego relaksu i wyciszenia. Redukuje napięcie okolicy karku, barków i ramion . Dopełnieniem ceremonii jest delikatny masaż głowy wprowadzający w stan błogiego odprężenia.

Czas 50 min/Cena 130 zł

Odprężający masaż całego ciała bazujący na technikach masażu klasycznego. Pomaga zlikwidować napięcie mięśni a także przywraca prawidłowy rytm serca. Łagodne, powolne ruchy uspokoją duszę i ciało.

Głęboko relaksacyjny masaż działa na zakończenia nerwów, przynosząc odprężenie powiązane z wywołanym drenażem. Opiera się na szerokich ruchach muskania i delikatnego równoważenia, które działają na końcówki nerwów powierzchniowych. Pobudza i uwalniania endorfiny - molekuły dobrego samopoczucia.

Prawdziwa egzotyczna rozkosz dla całego ciała, która otula zmysły i przenosi do krainy relaksu. Zawarte w świecy olejki esencjonalne uśmierzają bóle mięśniowe, działają pobudzająco i wzmacniają naczynia limfatyczne.

Czas 50 min/Cena 150 zł

Jest połączeniem masażu relaksacyjnego z aromaterapią. Uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Do wyboru dla naszych Gości polecamy olejki: orientalny, jaśminowy, melonowy oraz różany.

Czas 50 min/Cena 170 zł

Dedykowany wrażliwej skórze kobiecego ciała odprężający masaż na mlecznym maśle Shea. Oprócz właściwości pielęgnacyjnych także rozluźnia spięte mięśnie i pomaga zredukować napięcie wynikające ze stresu.

Czas 50 min/Cena 150 zł

Masaż daje uczucie relaksu, odprężenia i poprawy samopoczucia. Działa odmładzająco, a także wspaniale wycisza. Zapach czekolady pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin. Skóra po jest nawilżona, aksamitna w dotyku i pięknie pachnie czekoladą.

Witalizujący masaż całego ciała działa kojąco na cały organizm. Ciepło kamieni wpływa na rozluźnienie mięśni. Ten głęboko odprężający masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i aromaterapii.

Czas 50 min/Cena 160 zł

Pozwala uzyskać wewnętrzną równowagę poprzez uwolnienie od negatywnych sił, które powodują skurcz mięśni i upośledzają funkcjonalność ciała. Pomaga zredukować objawy stresu takich jak napięcia mięśniowe i nerwobóle. Wykonywany jest na olejku lawendowym o właściwościach uspokajających.

MASAŻE WYSZCZUPLAJĄCE

Czas 35 min/Cena 120 zł/Seria 10 masaży - Cena 100zł/masaż

- Z Ampułką Antycellulitową
- Z Ampułką Ujędrniającą

Masaż wyszczuplający partie problematyczne: brzuch, uda oraz pośladki. Jego zadaniem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Jest silnym i energicznym masażem w trakcie, którego wykorzystuje się napięcie izometryczne mięśni. Wspaniale efekty przynosi wykonywanie masażu w serii.

Czas 35 min/Cena 100 zł/Seria 10 masaży - Cena 80 zł/masaż

Jeden z najskuteczniejszych sposobów w walce z cellulitem. Masaż pomaga w pozbyciu się "pomarańczowej skórki" z ud, brzucha lub pośladków. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. W rezultacie masaż wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej. Zaleca się stosowanie kuracji w serii.

MASAŻE CZĘŚCIOWE

Czas 25 min/Cena 65 zł

Masaż twarzy oprócz głębokiej relaksacji , stymulujące tkanki do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra na dłużej zachowuje swoja młodość i promienny wygląd.

Czas 25 min/Cena 65 zł

Wprawia w stan głębokiej relaksacji, pomaga złagodzić objawy stresu

Czas 25 min/Cena 65 zł

Rozluźnia mięśnie, likwiduje ból okolicy karku oraz barków, wspaniale relaksuje i odpręża.

Czas 25 min/Cena 75 zł

Niezwykłe połączenie masażu pleców z aromaterapeutyczą mocą olejków eterycznych. Do wyboru wspaniałe nuty zapachowe: z orientu, jaśmin, melona i róży.

Zawarte w świecy olejki esencjonalne uśmierzają bóle mięśniowe, działają pobudzająco i wzmacniają naczynia limfatyczne.

Czas 30 min /Cena 95 zł

Ciepło kamieni wpływa na rozluźnienie mięśni. Ten głęboko odprężający masaż łączy w sobie oddziaływania termoterapii i aromaterapii.

Czas 25 min/Cena 65 zł

Daje wytchnienie zmęczonym i spiętym partiom nóg i stóp. Wspaniale odpręża, wpływa zbawiennie na cały organizm.

Czas 30 min/Cena 70 zł

Usuwa zmęczenie i przywraca siły witalne otulając dłonie i stopy niezwykłym aromatem. Do wyboru nuty zapachowe: orientu, jaśmiu, melonu i róży..

To bardzo przyjemny sposób na relaks. Wycisza, uspokaja, koi zmęczone pracą zmysły. Dzięki masowaniu stóp, sprawiasz rozkosz całemu ciału.

Czas 40 min/Cena 120 zł/Seria 10 masaży – Cena100 zł/masaż

Jest najskuteczniejszym zabiegiem w walce z obrzękami. Daje znaczną ulgę. Główną zasadą w tym masażu jest to, aby nie przegrzewać tkanek, dlatego też masaż ten jest bardzo delikatny, tempo jest wolne a nacisk jest niewielki. Jednorazowy masaż obejmuje drenowanie górnej lub dolnej części ciała. Zalecana seria około 10 zabiegów.