Blog

W hotelu we dwoje. Pakiety dla par

Wiele osób nieraz zastanawia się, co podarować swojej drugiej połówce w prezencie, bądź gdzie ją zabrać, aby sprawić jej przyjemność. Jednym z najlepszych sposobów na wspólne spędzenie czasu jest wyjazd do hotelu. Obecnie wysokiej klasy hotele oferują różnego rodzaju pakiety, zazwyczaj weekendowe, podczas których możemy spędzić czas w luksusowych warunkach, ciesząc się swoją obecnością, a także atrakcjami zapewnianymi przez hotel.

Czytaj dalej

Jak wybrać hotel, planując nocleg rodziną z dzieckiem?

Decydując się na wyjazd urlopowy całą rodziną wraz z dziećmi, powinniśmy znaleźć odpowiednie miejsce w którym możemy się zatrzymać. Nie każdy hotel jest przystosowany do goszczenia w swoich progach dzieci. Przed wyjazdem warto zapoznać się z ofertą interesujących nas hoteli i sprawdzić, czy oferują one jakikolwiek rodzaj rozrywek dla dzieci. Dzięki temu zarówno my, jak i dzieci wrócimy z wyjazdu szczęśliwi i wypoczęci.

Czytaj dalej

5 powodów, dla których warto odwiedzić Kielce

Kielce to jedno z ciekawszych miast na terenie województwa świętokrzyskiego, którego jest stolicą. Czekają tutaj na turystów liczne zabytki oraz różnorodne atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Jeżeli szukasz idealnego miejsca na weekendowy wypad lub dłuższy urlop, to Kielce będą doskonałym wyborem. Wyjaśniamy, dlaczego miasto to zasługuje na uwagę każdego turysty.

Czytaj dalej

Co mają do zaoferowania hotele czterogwiazdkowe?

W każdym kraju standardy hoteli czterogwiazdkowych się różnią. Niemniej wszystkie obiekty, które mogą poszczycić się czterema gwiazdkami, są gwarancją wysokiego standardu i szeregu atrakcji. W tych hotelach poza miejscami noclegowymi i prywatnymi parkingami dla Gości znaleźć można m.in. gabinety odnowy biologicznej. Hotele z czterema gwiazdkami mają w swojej ofercie także organizację różnego rodzaju konferencji biznesowych oraz uroczystości takich jak wesela czy jubileusze. Chcesz wiedzieć, jakie udogodnienia oferują czterogwiazdkowe hotele w Polsce? Poniżej przygotowaliśmy krótkie zestawienie atrakcji dostępnych w czterogwiazdkowych obiektach.

Czytaj dalej

Oferty specjalne w hotelach. Na co można liczyć?

Często słyszymy frazę: „cudze chwalicie, swego nie znacie”. Dlatego też 2020 rok to niesamowita okazja, aby postawić na turystykę krajową, odkryć nieznane zakątki Polski, wesprzeć regionalne ośrodki wypoczynkowe i spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo możemy liczyć na specjalne promocje i wyjątkowo atrakcyjne propozycje w wielu miejscach turystycznych, które dodatkowo zachęcają nas do podróżowania. Na jakie oferty specjalne można liczyć w hotelach?

Czytaj dalej

Hotel jako miejsce imprezy okolicznościowej

Ośrodki wypoczynkowe stanowią coraz częściej przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych. W naszym hotelu najczęściej są nimi studniówki, wesela, komunie oraz chrzciny. Jednak hotel, a przede wszystkim hotelowa restauracja, sprawdzą się również przy celebracji jubileuszy, a także w przypadku spotkań biznesowych i towarzyskich.

Czytaj dalej